notatki egzamin ósmoklasisty
Egzamin ósmoklasisty | Klasa 7 i 8

Egzamin ósmoklasisty notatki

Cześć wszystkim. Postanowiłam napisać post i w skrócie zebrać i pokazać wszystkie materiały i notatki do egzaminu ósmoklasisty w jednym miejscu. Jeśli szukasz notatek z których przygotujesz się i zdasz egzamin ósmoklasisty na 100% to dobrze trafiłeś 🙂

Znajdziesz tutaj materiały i notatki z polskiego, matematyki i języka angielskiego, polecam wszystkim co na lekcjach zdalnych nie uważali i nie robili własnych notatek ;). Na pierwszy ogień idzie język polski.

Język polski notatki klasa 7 i 8

Przed wszystkim lektury, które musicie umieć a niekoniecznie je czytaliście lub zrozumieliście. Dobre notatki z lektur które będą na teście ósmoklasisty to świetne przypomnienie i punkt obowiązkowy jeśli chcecie zdać egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Prawdopodobnie tak jak ja nie robiłeś zbyt dokładnych notatek za lekcjach zdalnych.

Poniżej link do notatek z wszystkich lektur z których mogą pojawić się pytania na egzaminie wraz z omówieniem. W wielu notatkach są streszczenia lektur które warto przeczytać.

Egzamin ósmoklasisty matematyka notatki

Kolejny przedmiot to matematyka. Wielu uważa ją za najtrudniejszy przedmiot na egzaminie ósmoklasisty. Potwierdza to ilość oblanych testów z matematyki 🙂 która co roku jest największa.
Dlatego notatki z matematyki do egzaminu ósmoklasisty są takie ważne. Znajdziecie w nich niezbędne wzory matematyczne, zadania i rysunki które pomogą przygotować się do rozwiązania zadań. Koniecznie rozwiązuj zadania z matematyki nie są łatwe dlatego warto ćwiczyć i je rozwiązywać jak najczęściej.

Język angielski notatki test ósmoklasisty

Na egzaminie język angielski nie stanowi dla wielu problemu. Z pewnością zawsze warto powtórzyć chociażby czasy lub słownictwo które jest obowiązkowe. Tutaj macie notatki z czasów z języka angielskiego

Bardzo polecam robić arkusze z angielskiego które przede wszystkim szybko uczą. W rezultacie można poprawić pisownię i poćwiczyć rozumienie ze słuchu.

Arkusze egzamin ósmoklasisty

Na sam koniec coś co bardzo się przydaje przed samym testem – Rozwiązywanie arkuszy. Rozwiązywanie arkuszy naprawdę bardzo dużo pomaga i pozwala sprawdzić stan naszej aktualnej wiedzy. Myślę że stwierdzenie arkuszy nigdy za dużo doskonale to oddaje. Poniżej macie link do bardzo wielu arkuszy które pomogą wam poćwiczyć przed egzaminem ósmoklasisty.

Powodzenia na egzaminie i połamania długopisów…

Podobne