Co będzie na egzaminie ósmoklasisty 2021
Egzamin ósmoklasisty

Co będzie na egzaminie ósmoklasisty 2021

Egzamin ósmoklasisty 2021 zbliża się wielkimi krokami. Chyba wszyscy zadają sobie pytanie co może pojawić się na teście a czego na pewno na nim nie będzie. Osoby które śledzą dokładnie z roku na rok co się znajduje w arkuszach mogą z dużym prawdopodobieństwem wskazać faworytów na egzamin ósmoklasisty. Dodatkowo mogą wskazać zagadnienia których pewnie nie będzie.

Egzamin ósmoklasisty 2021 pewniaki

Ja zrobiła ankietę w środ zorientowanych znajomych na FB. Naszym zdaniem jest 2 faworytów na egzamin ósmoklasisty 2021 z języka polskiego. O tym za chwilę a najpierw kwestia obowiązkowych lektur. Aby mieć dobry wynik na teście z polskiego kluczowa jest znajomość lektury na temat której należy napisać rozprawkę. Nie wszyscy czytają lektury dlatego barda pomocne są dobre notatki z lektur na egzamin ósmoklasisty które znajdziecie klikając w link.

Temat rozprawki egzamin ósmoklasisty 2021 język polski

Wracając do lektury jaka ma się pojawić na egzaminie to może być to klasyk czyli „Pan Tadeusz” co myślę nikogo nie zdziwi jak będzie ponieważ pojawia się bardzo często. Wiem że wielu znajomych go nie lubi więc pewnie wielu z was go nie przeczyta. Dlatego tutaj również niezbędne będą notatki aby zdać egzamin ósmoklasisty z polskiego jak najlepiej.

Drugi pewniakiem na egzamin ósmoklasisty jest „Balladyna” Juliusza Słowackiego. Otóż Lekturą Narodowego Czytania w 2020 roku jest właśnie „Balladyna”. Często taka lektura pojawia się jako temat pracy pisemnej na teście ósmoklasisty i tym razem może być podobnie.

Egzamin ósmoklasisty 2021 przecieki

Odnośnie egzaminu z matematyki znacznie trudniej wskazać jakiś faworytów ponieważ pojawia się na nim wiele różnych zagadnień. Zawsze jednak warto powtórzyć pewne z nich. W wielu zadaniach na egzaminie ósmoklasisty z matematyki pojawiają się:

Dodatkowo na stronie notatki.eu znajdziecie kompletne powtórzenie i notatki na egzamin ósmoklasisty z matematyki. Dokładne powtórzenie wymaganych zagadnień na pewno pozwoli uzyskać wysoki wynik z zadań z matematyki.

Podobne